Soru: Ürün paketlemeniz nasıl oluyor?

Cevap:

Pastalar kalın mukavvadan pasta kutularında, kurabiyeler tek tek poşetlenmiş kurdele ile süslenmiş olarak kutu içerisinde, cupcakeler taşıma esnasında dağılmaması için cupcake yerleştirme bölmeleri olan kutuda, cakepoplar çubuğa takılmış halde strafor altlığa saplanıp kutu içerisinde teslim edilir. Kargo ile gönderilecek olan kurabiyeler için kırılma riskine karşı ekstra hava destekli ambalajımız mevcuttur.

Soru: Sipariş ve tasarım süreci hakkında bilgi verebilir misiniz?

Cevap:

Hem iş yoğunluğumuzu programlayabilmek için hem de düzgün, titiz bir el işçiliği için 1 hafta öncesinden bizimle iletişime geçilmesini önemle rica ediyoruz. Siz sipariş konusunda karar verdikten sonra ürün tasarımı hakkında sizinle görüşerek, örnek fotoğraflar üzerinden tasarımın son haline birlikte karar veriyoruz.

Soru: Adrese teslimat hizmetiniz var mı? İstanbul dışına gönderim yapabiliyor musunuz?

Cevap:

Kurabiyelerimizi kargo ile tüm Türkiye’ye gönderebiliyoruz. Pasta, cupcake ve cakepops siparişleri için sadece İstanbul ili dahilinde özel aracımızla semte göre belirli bir ücret karşılığında adrese teslimat hizmetimiz bulunuyor. 

Soru: Mesela 10 kişilik pastanızdan kaç dilim çıkar?

Cevap:

Bu oldukça sık sorulan bir soru ve müşterilerimizden çok farklı geri bildirimler alıyoruz, dolayısıyla net bir cevabı bulunmuyor. Kesilen dilimlerin büyüklüğü (ki çok göreceli bir kavram), misafirlerin kadın-erkek-çocuk dağılımı, organizasyonun yapıldığı zaman (yemek öncesi-sonrası) gibi birçok farklı değişken bunu etkiliyor. Bir organizasyon için kaç kişilik pasta siparişi vermek istediğiniz konusunda biz çok yönlendirici olamıyoruz. Sadece bilgi olarak; bizim hazırladığımız pastalar normal pastane pastalarına göre daha yüksek ve içinde kullanılan malzeme daha yoğun içeriklidir.

Soru: Atölyeniz nerede? Gelip görebilir miyim? Sipariş vermeden önce ürünlerin tadına bakma imkanım var mı?

Cevap:

Atölyemiz İstanbul Erenköy’de. Atölyemizi ziyaret etmenizden tabii ki çok memnun oluruz, yalnız öncesinden haberleşirsek bizim üretim yoğunluğumuza, malzeme alışverişinde veya ürün teslimatında olduğumuz zamanlara denk getirmemeye çalışırız. Sipariş öncesinde ürünlerin tadına bakma imkanı maalesef bulunmuyor çünkü sadece sipariş üzerine taze üretim yapıyoruz. Lezzet konusunda diğer müşterilerimizden gelen yorumlar, değerlendirmeler size yardımcı olacaktır.

Soru: Minimum sipariş miktarları ve fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim?

Cevap:

Şeker hamuru süslemeli pastaları minimum 10 kişilik olarak hazırlamaktayız. Pastalarımızın tasarımında kullanılacak malzeme, el işçiliği ve 3 boyutlu figür yoğunluğuna göre dilim fiyatı 13-25TL arasında değişmektedir.

Kurabiyelerin adet fiyatları 5-7 TL arasında değişmektedir. Minimum 15 adet,

Cakepopların adeti 5-7 TL arasında değişmektedir. Minimum 15 adet,

Cupcakelerin adeti 7-10 TL arasında değişmektedir. Minimum 12 adet hazırlanmaktadır.

Bunların haricinde sipariş vermek istediğiniz ürünlerle ilgili olarak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. email adresinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Soru: Kredi kartı geçerli mi?

Cevap:

Evet.

Soru: Gıda üretim izniniz var mı?

Cevap:

Evet, Kadıköy İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü onaylı üretim iznimiz var.

Soru: Ürün portföyünüz nedir? Hangi ürünlerden sipariş verebiliriz?

Cevap:

Şeker hamuru süslemeli pasta, kurabiye, cupcake ve cakepops en çok tercih edilen ürünlerimiz. Bunların yanı sıra çeşitli organizasyonlar ve kurumsal müşterilerimiz için tart, kiş, cheesecake, tiramisu, ekler, makaron, çikolata vs gibi pastane ürünlerinden de sipariş alıyoruz.

Soru: Ürünlerinizde kullandığınız malzemelerin kalitesi konusunda bilgi alabilir miyim ?

Cevap:

“O kadar tatlı ki” olarak amacımız sadece görsel olarak değil aynı zamanda lezzet açısından da sizleri memnun edecek ürünler hazırlamak. Bunun için de kullandığımız un, şeker, kakao, yumurta, tereyağı, çikolata, süt gibi malzemeleri taze ve bilinen markalardan seçmeye özen gösteriyoruz. Ürünlerimiz ev yapımıdır ve sadece sipariş üzerine üretilmektedir. Hiçbir hazır karışım, koruyucu, katkı maddesi kullanılmamaktadır. Süslemede kullanılan renklendiriciler, şekerlemeler vs dünyaca ünlü markalardan temin edilmekte olup tamamı gıda için uygun ve yenilebilir malzemelerdir.