Butik Lezzetler

Butik Lezzetler

Butik ürünlerimiz, kişiye özel olarak arzu edilen tema ve modelde tasarlanmaktadır.

PASTA

Butik pastalarımız, kişiye özel olarak arzu edilen tema ve modelde tasarlanmaktadır. Siparişimizin netleşmesine paralel model ve tema seçimi konusunda farklı görsel paylaşımlarla danışmanlık hizmeti sağlayabiliyoruz.

Pastalarımız, porsiyonluk pastalarımızın dışında, minimum 10 kişilik olarak hazırlamaktadır. Fiyatlandırmamız her pastamızda standart bir maliyet üzerinden, istenilen pastanın büyüklüğüne, modelin temasına ve figür yoğunluğuna göre farklı olarak belirlenmektedir.

Aklınızdaki pastanın fiyatlandırmasıyla ilgili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Büyük pastalarımıza alternatif olarak hazırladığımız porsiyonluk pastalarımız ise kalabalık organizasyonu olmayan müşterilerimiz tarafından oldukça tercih ediliyor. Porsiyonluk pastalarımız da yine diğer pastalarımız gibi istenilen model ve temada kişiye özel olarak tasarlıyoruz.

Porsiyonluk pastalarımızın içlerini standart olarak çikolata kremasıyla hazırlıyoruz ancak büyük pastalarımızda kullandığımız aşağıdaki dolgu malzemesi seçeneklerimizi sunabiliyoruz.

Pastalarımızın içi;

Butik Pastalarımızın keklerini, çikolatalı ıslak browni kek olarak hazırlıyoruz.

Pastalarımızda kesinlikle krem şanti veya benzeri hazır kremalar kullanmıyoruz. Özel reçetelerimizle hazırladığımız pişmiş pastacı kremalarıyla pastalarımızı hazırlıyoruz.

3 farklı krema alternatifimiz mevcuttur;

·       Yoğun bitter çikolata kreması

·       Hafif çikolatalı pastacı kreması

·       Vanilyalı pastacı kreması

Dolgu malzemesi olarak ise; muz, çilek, vişne, frambuaz, böğürtlen, fıstıklı draje veya çikolata parçacıkları gibi dilediğiniz seçeneklerle kendi pastanızı yaratabilirsiniz.

CUPCAKE

Butik cupcakelerimiz tamamen kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Organizasyon yada kutlamalarınızın temasına uygun şekilde tasarımlarımızı birlikte belirliyoruz. Siparişlerimizin netleşmesine paralel çalışılacak temaya özel farklı görseller paylaşarak modellerin belirlenmesi konusunda yönlendirmeler yapıyoruz.

Siparişlerimizi minimum 1 hafta öncesinde netleştirmiş olmak, hem haftalık iş planı ve önceliklendirmelerimiz hem de hazırlayacağımız modelleri daha detaylı ve özenerek çalışabilmemiz konusunda bizim için önemli bir konudur.

Minimum 12 adetlik cupcake siparişi alıyoruz. 

Cupcakelerimizin içleri;

Cupcakelerimizin keklerini vanilyalı veya kakaolu olarak 2 farklı alternatifte hazırlıyoruz. Keklerin içlerinde ise çikolata kreması veya meyve sosları kullanabiliyoruz.

 KURABİYE

Üst modellerimizi yenilebilir şeker hamuru kullanarak hazırlıyoruz. Tercihe göre şeker hamuru sevmeyen müşterilerimiz için üzerleri frosting süslemeleri cupcakeler de hazırlayabiliriz.

Butik kurabiyelerimizi kişiye özel olarak farklı modellerde tasarlanarak üzerleri yenilebilir şeker hamuru kaplı olarak hazırlıyoruz.

Minimum kurabiye sipariş adetimiz 15’tir.

2 farklı kurabiye alternatifimiz mevcuttur. Tercihinize göre kurabiyelerimizi vanilyalı&tarçınlı veya zencefilli&pekmezli olarak daha baharatlı bir reçete ile hazırlayabiliriz. 

Fiyat bilgisi için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.